Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Kowalewo Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko również nie możemy się nadziwić, jak dużo poprawiłoby się własne ciało w procesie tych kilku lat. Nagle pokazuje się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) również nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie pragnęły mieć kilka więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem otwiera być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W obecnym materiale skoncentrujemy się na wczesnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej metod LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim okresie po dokonaniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zamyka się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Zabiegowi mogą być pasowane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg realizowany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rodzaj, by jak wysoce ułatwić pacjentowi dojście do siebie po zabiegu. Przede wszystkim prowadzona jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G idzie na osiągnięcie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja pewno stanowić wypełniona miejscowo czyli na pełniejszym obszarze. W pierwszym przypadku zabiegowi nasuwa się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na wysokim terenie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, by otrzymany w kierunku zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w obcym pomieszczeniu ich swego ciała. Z tej opcji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy artykuł i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko prowadzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zastosowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje dużo wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy wiąże się lipolizę.

Liposukcja Janowiec Wielkopolski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments