Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Zwierzyniec

Poradnik Klienta

Depilacja laserowa – nowy rozwiązanie na dobre ciało!

Depilacja laserowa Hrubieszów

Delikatne i zadbane ciało we tym świecie stanowi pewnym z podstawowych wyznaczników piękna. Na stabilnym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w stopniu wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo szerokich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej pokazywać się na plaży, warto przed urlopem udać się na sposób laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy zwalczania niechcianego owłosienia zezwalają na uzyskanie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te style, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie i poprzez to niezbyt zadowalające efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na sposób laserowego usuwania owłosienia, łatwy w normalnych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Hrubieszów

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest prowadzona przy zastosowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Emituje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i wykonują redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc akcesorium do samych potrzeb pacjenta, co zapobiega robieniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet coraz dużo poszukiwana istnieje zarówno depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich partii ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do dzieła laserowej epilacji jest nie tylko chęć posiadania dobrej role w charakterach estetycznych. Ta technika medyczna jest dana oraz dla pacjentów, którzy mają na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest środkiem nie tylko efektywnym, lecz i bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze technologii i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja zapewne stanowić grana u chorych z wszelkim rodzajem cery i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w regionie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do dzieła laseroterapii jest i silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak także po zabiegu, podaje się unikanie ekspozycji na światło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a jeszcze stosowanie fotoprotekcji w stron kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Hrubieszów

Zabieg laseroterapii nie łączy się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do bliskich naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w istoty delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a także (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się trwać do paru dni i idą samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Hrubieszów

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments